Codzienna zmiana – wchodzisz w to?

Życie to nie jest bajka, jak to mawia mój tatuś. A ja bym dodała, że życie jest jak sinusoida, raz na górze, raz na dole. W związku z tym często nie jest tak jakbyśmy tego chcieli i mamy jakiś czas pod górkę. Dlatego podwójnie cieszę się, że na mojej drodze ponownie stanęła Weronika Głodnicka (Koniecznie zajrzyj na jej profil na IG –>TU). Jeśli jesteście ze mną od początku to wiecie, że Wera miała duży wkład w powstanie tej strony i udało nam się wspólnie zrobić kilka fajnych projektów jak filmy z treningami na YT.
Od dłuższego czasu zbierałam się do powrotu do aktywności fizycznej, diety i zadbania o potrzeby mojego organizmu. Życie mi pokazało, że przy moich schorzeniach (możesz o tym przeczytać –> TUTAJ) nie powinnam sobie odpuszczać, bo kg wracają jak bumerang. Oczywiście w życiu nie chodzi o ilość kg jaka się pojawi na wadze, a o zdrowie i sprawność fizyczną. Na dzień dzisiejszy wiem, że do mojej walki z insulinoopornością potrzebna jest dieta i treningi, a leczenie farmakologiczne zostawię sobie jako ostateczność.

Codzienna zmiana

Końcówka roku, była dla mnie dość stresująca i niestety to odchorowałam. Odezwał się również mój czuły punkt, czyli dyskopatia. Oj to nie było przyjemne i zmobilizowało mnie do tego, by zadbać o swój kręgosłup.
Wera jakby czytała w moich myślach i odezwała się w najbardziej odpowiednim momencie. Wraz z trójmiejskim trenerem personalnym Patrykiem Osak (Zapraszam Cię na jego instagrama – – >TU) postanowili ruszyć z projektem CODZIENNA ZMIANA. Bardzo się cieszę z tego, bo wiem jak ważna jest wspólna motywacja do tego, by zmieniać swoje nawyki małymi krokami. Od dziś ruszam z wyzwaniem, by w pierwszy dzień lata z wielką satysfakcją powiedzieć, że spędziłam te pół roku z ogromną korzyścią dla mojego zdrowia i ciała…
Nie chce tu dawać celów typu 5, 10, 15, 20 kg bo wiem, że u mnie z waga bywa różnie.
Moim celem jest:
✔️ Dieta bez grzechów
✔️ 7000 Kroków codziennie
✔️ Trening 4 razy w tygodniu
✔️ Picie 2,5l wody
✔️ 7 godzin snu
✔️ Pozytywne nastawienie codzienna zmiana
Myślę, że jeśli będę się trzymać tych założeń to efekty przyjdą same.  Cieszę się, że w realizacji celu pomogą mi Weronika, która da mi plan treningowy oraz Patryk, który pomoże mi z dietą.  Wiedzę na temat diety mam, ale chciałabym uzyskać więcej wskazówek jak ją komponować, by była zbilansowana przy ograniczeniu mięsa. Wy śmiało możecie również skorzystać z ich pomocy na FB–> Codzienna Zmiana

Wspólna motywacja

Dlaczego o tym wam piszę? Bo wiem, że Wasze wsparcie będzie dla mnie motywacją. Mam nadzieję, że będzie również dla Was inspiracją, by dołączyć do mnie i wyznaczyć sobie swoje cele. Jeśli tylko macie ochotę na codzienną dawkę motywacji od profesjonalistów to koniecznie dołączcie do wydarzenia na FB —> TUTAJ. Myślę, że każdy znajdzie tam dla siebie wartość, która pomoże w zadbaniu o swoje zdrowie i kondycję.
Jeśli tylko masz ochotę na wspólną motywację to bądź ze mną przede wszystkim na Instagramie, gdzie codziennie będziemy zdawać relację z małych sukcesów, ale i potknięć. Będzie dużo kulinarnych inspiracji i motywacji do działania.
To jak wchodzicie w to???? Razem w czerwcu przybijemy sobie piątkę za włożony wysiłek w dbanie o swoje zdrowie.
SPODOBAŁ CI SIĘ TEN WPIS? BĘDZIE MI BARDZO MIŁO JEŚLI:
  • Polubisz mój fanpage na Facebooku żeby być na bieżąco z nowościami
  • Jeśli macie ochotę na wspólne rozpoczynanie poranków kawą ze mną zapraszam na mojego Instagrama
  • zajrzyj do działu SPORT i poznaj mnie bliżej
Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail