Gala Twórców 2019 – doceń moją pracę i oddaj swój głos

Wczoraj w południe zostałam miło zaskoczona informacją, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i biorę udział w konkursie Gala Twórców 2019. Oczywiście do konkursu się zgłaszałam, ale gdy już zobaczyłam, że to się dzieje, to obleciał mnie strach…

Ja taka prosta, skromna mama z pomorza wśród tych pięknych dziewczyn… W dodatku, teraz nie mogę już nic zrobić poza tym, że mogę liczyć na wasze głosy. To nic nie kosztuje, a wymaga od Was poświęcenia kilku sekund na oddanie swego głosu właśnie na mnie.

Dlaczego kategoria MODA?

Moda, która prezentuję jest w nieco innym wydaniu, bo kręci się wokół tematów PLUS SIZE. Przez swój blog chcę pokazywać, że moda nie zna rozmiaru i każdy może się nią bawić. Chcę pokazywać takim zwykłym kobietom, mamą, że sukienki nie są zarezerwowane na wyjątkowe okazję.
Dziś blog się rozwinął i znajdziecie w nim wiele innych inspirujących tematów, ale to właśnie moda była początkiem pracy nad moim blogiem i rozwijaniem go. Jako jedyna reprezentuję w tej kategorii grupę kobiet PLUS SIZE, w dodatku wiekowo też raczej odbiegam od konkurencji :-), ale mam nadzieję, że własnie dzięki temu będę mogła pokazać, że można się fajnie ubrać bez względu na rozmiar.

Mam nadzieję, że kiedyś wystartuję również w innych kategoriach np. kulinaria czy lifestyle, ale dziś czuję, że ze swoją misją najlepiej wpisuję się w dziale MODA.

Wszystko w WASZYCH rękach

Na co dzień to Wy czerpiecie ode mnie inspiracje, Codziennie zaglądają na tego bloga setki osób. Być może w poszukiwaniu przepisów, pomysłów na podróże, w poszukiwaniu sukienki na wesele itd. Cieszę się, że mogę być dla Was inspiracją.  Właśnie dziś Wy możecie okazać mi swoje docenianie za wkładany przeze mnie wysiłek, czas i pracę w każdy wpis, każdą sesję itd. W dodatku nic Was to nie kosztuję. Z góry dziękuję, za każdy oddany głos. Wystarczy kliknąć w zdjęcie i oddać swój głos. Głosowanie trwa tylko do niedzieli 31.03.2019 do 12

ZAGŁOSUJ NA MNIE ——————–> TUTAJ

 

Wasza Inspirująca XLka

BĘDZIE MI BARDZO MIŁO JEŚLI:
  • Polubisz mój fanpage na Facebooku żeby być na bieżąco z nowościami
  • Zapraszam na wspólną kawę i poznanie mnie bliżej na moim Instagramie

 

 

Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail