10 pomysłów na stylizacje plus size ze spodniami, które mnie urzekły na Pinterest

Skąd czerpać pomysły na stylizacje? Od jakiegoś czasu jestem zakochana w PINTEREST. Znaleźć tam można inspiracje na wszystko: jedzenie, piękne ogrody, pomysły na aranżacje wnętrz no i oczywiście moda, również w wydaniu Plus Size. Najbardziej przypadły mi do gustu pomysły stylizacje plus size bloggerki Alex Webb (https://pl.pinterest.com/alexandrawebb/)

Od jakiegoś czasu lubię sobie podglądać ciekawe połączenia ubrań, które bym chciała wykorzystać u siebie. Nie chodzi mi o zakup nowych ubrań, szukam raczej pomysłów jak wykorzystać ubrania, które mam już w szafie. Czasem po prostu brakuje mi na nie pomysłu, co z czym połączyć. Ostatnio szukałam pomysłów na stylizacje ze spodniami w roli głównej, by wiosną móc się cieszyć koralami i wzorami. Znalazłam kilka ciekawych propozycji i postanowiłam się z Wami nimi podzielić.  Wiele ubrań podobnych do tych, które są poniżej znajdziecie bez problemu w polskich sklepach online ( zajrzyj np. do TONO).  To naprawdę cenne, że rynek mody PLUS SIZE w Polsce się rozwija i era worków w wydaniu XXL idzie w zapomnienie.

Kocham kolory i wzory więc wybrane przeze mnie stylizacje z pewnością będą się wyróżniać na tle naszych polskich szarych ulic. Jestem ciekawa co myślicie o tych zestawach. Nosiłybyście czy raczej nie?? Wszelkie sugestie mile widziane.

Stylizacje plus size ze spodniami w roli głównej

1.stylizacje plus size

2.stylizacje plus size

3.stylizacje plus size

4.stylizacje plus size

5.stylizacje plus size

6. stylizacje plus size

7.stylizacje plus size

8.stylizacje plus size

9.stylizacje plus size

10. stylizacje plus size

 

Postaram się dokumentować na fotografiach wszystkie stylizacje, które uda mi się stworzyć na bazie tych pomysłów. Zajrzyj również do działu MODA, na moim blogu, gdzie czeka wiele pomysłów na stylizacje  PLUS SIZE.

 

 

 

 

Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail