Plus size wyzwanie – odchudzanie, my Ci pomożemy

Cały ten pomysł blogowy powstał wraz z kolejnymi treningami na siłowni. To dzięki treningowi zrozumiałam, jak ważna jest aktywność fizyczna, by zachować sprawność. O moich początkach wiesz, a jak nie to zajrzyj do działu SPORT (TUTAJ). Wiem, że czasem nie jest łatwo ruszyć się z domu, dlatego wraz z moją trenerką Weroniką Głodnicką postanowiłyśmy przyjść do Was. Pomysł rodził się we mnie od dawna, a Wercia nadała temu ruch. Długo szukałam w internecie ćwiczeń dostosowanych do osób z nadmiarem kg. Naprawdę nie jest łatwo znaleźć coś fajnego. My postanowiłyśmy dać Wam dawkę motywacji, ćwiczeń i wskazówek. Tak o to powstał projekt PLUS SIZE ODCHUDZANIE i AKTYWNOŚĆ. Jedni będą z nami by starać się zgubić zbędne kg,  a inni po to by zyskać sprawność i ujędrnić swoje ciało. Każdy będzie mile widziany. Cykl ten będzie miał inną formę, bo ja postanowiłam przekonać się do kamery. Niestety nie lubię siebie na filmach, bo wyglądam hym – grubiej :-), ale do odważnych świat należy. Będziemy dla Was nagrywać filmy z treningami, wskazówki co do diety i inne pomysły, które wpadną nam do głowy. To jak? Dacie się ruszyć z kanapy? 

PLUS SIZE ODCHUDZANIE by GŁODNICKA & INSPIRUJĄCA XL-ka

W swoim projekcie kierujemy się metodą małych kroków nastawioną na długotrwałe zmiany. Naszym założeniem jest to, by przede wszystkim ułatwić rozpoczęcie aktywności ruchowej osobom początkującym, szczególnie tym o większej masie ciała. Treningi będą dostosowane do warunków domowych i z wykorzystaniem rekwizytów które znajdziecie w domu. Może również dzieci :-). Ja będę oczywiście tą stroną, która chce ćwiczyć, a ze strony Weroniki uzyskacie fachową wiedzę. Będziecie ze mną pod opieką trenera personalnego. Naszym celem jest pokazanie, że można czerpać przyjemność z aktywności fizycznej, bez względu na rozmiar. Tak tak, bo nasze trening będą dla każdego: dla chłopca i dziewczynki, dla grubinki i chudzinki, po prostu dla tych co mają ochotę spędzać z nami czas na ćwiczeniach. Treningi będą krótkie 5-15 minut, a to od Ciebie będzie zależało ile zrobisz powtórzeń. My damy ci inspirację, by odchudzanie było ciekawe, a reszta zależy od Ciebie.

Ale co ja się będę rozpisywać… na kanale You Tobe  Weronika Głodnicka czeka na Was zapowiedź tego, co nadchodzi. Koniecznie zasubskrybujcie to konto na YT, bo będę tam często się pojawiać.

To jak gotowi na nasze wyzwanie?

Startujemy w poniedziałek, także szykujcie wygodny strój sportowy i pozytywną energię i czekajcie na nasz pierwszy filmik.

Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail