15 szczegółów, których o mnie nie wiecie

Ostatnio pomyślałam, że chcę pokazać Wam swoje prawdziwe oblicze. Postanowiłam zdradzić Wam 15 szczegółów o mnie. Może dzięki temu zobaczycie we mnie dziewczynę podobną do Was.

Oto cała prawda o INSPIRUJĄCEJ XL-CE

 1. Mam mocną wadę wzroku, ale okulary zawsze noszę w torebce. Spytacie czemu nie chodzę w okularach? Po prostu ich nie lubię. Mam wadę wzroku tylko na jednym oku, więc jakoś sobie radzę.
 2. Panicznie boję się myszy. Nic na to nie poradzę, więc moje dzieci z pewnością nigdy nie będą mieć chomika.
 3. Wzruszam się tylko na filmach o zwierzętach. Film pt: “Marley i Ja” przepłakałam prawie cały. Na wszelkich innych filmach wzruszy się prędzej mój mąż, niż ja.
 4. Jestem zmarzluchem, szczególnie jesienią i zimą. Kryzys mam codziennie wieczorem, pomaga mi wtedy mój ukochany sweter. (TEN)
 5. Mam wrodzoną zdolność zahaczania o wszystkie możliwe sprzęty stojące na mojej drodze.   Niestety najlepiej to widać po siniakach na moich nogach
 6. Lubię książki – często pochłaniam jedną za drugą, ale są okresy, że niestety leżą odłogiem. Dobrze, że mam blisko bibliotekę 🙂
 7. Lubię muzykę… disco polo – o losie napisałam to :-). Prawda jest taka, że pewnie większość lubi czasem posłuchać, tylko trudniej się do tego przyznać. Kto nie podśpiewuje w samochodzie i nie tylko, piosenek SŁAWOMIRA? Właśnie mnie mąż poprawił, że to przecież ROCK POLO :-).
 8. Oglądam „M jak miłość”. Serio.  Chyba od zawsze – fakt, że nie za każdym razem i nie mam dreszczy, ani nie bierze mnie nerwica jak opuszczę kilka odcinków, ale lubię.
 9. “Zakupoholiczka” internetowa – Najczęściej oglądam wiele rzeczy w sklepach stacjonarnych (np. sprzęt AGD), ale zakupy prawie zawsze robię przez internet. Ubrania kupuję w ciemno, przecież  zawsze można odesłać.
 10. W szafie mam ubrania od rozmiaru 38-52. Nigdy nie wiadomo jaki będzie mój aktualny rozmiar,  dlatego zawsze mi szkoda wyrzucać te ubrania.
 11.  Chowam rzeczy po szafkach, aby na wierzchu było czysto. Fakt, porządek jest, ale problem pojawia się, gdy później nie mogę niczego znaleźć.
 12. Miałam prawie wszystkie kolory włosów już na głowie – poza rudym. – Moje włosy w tym “obszarze”przeszły sporo. Zaczęłam niewinnie. . . pasemka, później rozjaśnianie i kolejne kolory. Tlenione blondy , kasztanowe, czarne. Nawet różowe raz się trafiły. Szczęśliwie, za namową mojego fryzjera wróciłam w końcu do naturalnej barwy.
 13. Od zawsze marzę o domu z ogródkiem. – Marzenie jest ogromne, ale w chwili obecnej nie jest realne.  Jednak wizja picia porannej kawki na własnym tarasie wciąż powraca, hymm… Szybko nie ulegnie zmianie. Wychowałam się w domku i po każdej wizycie u rodziców, gdy wracam do naszego mieszkania mam uczucie klaustrofobii. Jak to mówią “ciasny ale własny”. Mam nadzieję, że uda mi się je kiedyś zrealizować.
 14. Nie lubię kabaretów. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy się śmieją z tego samego. Najbardziej mnie  denerwuje śmiech mojego męża, gdy je ogląda.
 15.  Nigdy nie byłam zimą w górach – tak to jest możliwe! Nie lubię podróżować zimą, zawsze mnie przeraża  pakowanie wielkich, ciepłych kurtek, zapasu kozaków itp. Nie jestem, aż taką fanką górskich widoków i mnie tam nie ciągnie. W zeszłym roku pierwszy raz miałam na nogach narty, przez 30 minut. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Mimo to – dam im w tym roku jeszcze jedną szansę (Punkt nie aktualny patrz–>TUTAJ)

To jak? Pomimo tych 15 szczegółów zostaniecie ze mną ?

liliowa tunika GreyRose

 

Więcej zdjęć z tej sesji możesz zobaczyć TUTAJ

Zapraszam cię również do zaglądania na mojego FB  oraz na ISTAGRAM

 

 

Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail