Być jak rajski ptak – obudź w sobie miłość do kolorów.

Dawno nie było żadnych modowych stylizacji. Winna jest zdecydowanie pogoda i brak możliwości i warunków do robienia zdjęć w domu. A szkoda, bo pomysłów sporo w mojej głowie.Ale znalazło się rozwiązanie i udało się to zmienić. Dziś poczułam się troszkę jak rajski ptak. Ale uwierz mi, że nie zawsze tak było. Pamiętaj, Ty też bez względu na rozmiar możesz obudzić w sobie miłość do kolorów.

Rajski ptak

Być jak rajski ptak…

Tak wiele osób unika kolorów w swojej garderobie. Często wynika to z niskiej samooceny lub tego, że nie chcą się wyróżniać.  Większość osób stawia na czarny i szary, bo kolory te dają poczucie bezpieczeństwa i pozwalają nie wyróżniać się z tłumu. Już kiedyś pisałam o tym, że w mojej szafie królują kolory cały rok, ale czarna lub szara stylizacja też pewnie kiedyś tu zawita :-).

W dzisiejszej  stylizacji również postawiłam na kolorki. Główną rolę grała spódnica z motywem kolorowych ptaków i niebieska marynarka pochodząca z Reserved. Zapewne nie znajdziesz jej w aktualnej kolekcji bo jest wygrzebana z dna szafy. Jednak myślę, że warto czasem zaglądać do tego sklepu, bo od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się u nich fajne modele ubrań również w większych rozmiarach.

Rajski ptak

 

Rajski ptak

Bazą mojej stylizacji były czarne kryjące rajstopy i czarna bawełniana bluzeczka.  Do niej dodałam spódniczkę w długości za kolano, dla jednych długość staroświecka dla innych wygodna. Według mnie przy ołówkowej spódnicy wygląda taka długość całkiem dobrze na dziewczynach o pełniejszych kształtach. No i o marynarce już ci pisałam. Do stylizacji dodałam czarne kolczyki z chwostami – kolejny sezon są zdecydowanym hitem, ja już mam je w kolorze czarnym i czerwonym.

Kilka ciekawych marynarek w niebieskich kolorach można znaleźć w sklepie BONPRIX

rajski ptak

 

Oczywiście zapraszam Cię do działu MODA (patrz —>TUTAJ), gdzie będzie się pojawiać jeszcze więcej pomysłów na stylizacje w wersji PLUS SIZE.

 

A jaki jest Twój ulubiony kolor lub o jakim kolorze w swojej szafie marzysz?

 

 

Udostępnij i polub:
Facebook
Facebook
Instagram
E-mail